Wygraj bilety na Combichrist!

Nie wiem, jak Was, ale mnie wielce cieszy fakt, że legenda aggrotechu przybywa do nas na dwa koncerty, żeby grać stary materiał. A aggrotech, przypomnę, należy do jednego z najwspanialszych gatunków muzyki – to nie opinia, to fakt.

26 lipca Combichrist zagra we wrocławskich Zaklętych Rewirach, a 28 lipca w warszawskiej Proximie. I tak się składa, że na obydwa te wydarzenia mam dla Was po jednej wejścióweczce.

Co należy zrobić?

1) Wybieracie sobie jedno z poniższych wydarzeń i udostępniacie je publicznie u siebie na Fejsie, zapraszając znajomych dowolnymi słowy. Samo udostępnienie nie będzie brane pod uwagę!

Wrocek
Wawa

2) Robicie sobie czarno-białą fotkę, w którą wkomponowane będzie czaszeczkowe logo Combichrist. Może być zdjęcie z płytą, może być zdjęcie z koszulką, możecie namalować logo kredą na chodniku – wszystko jedno 🙂 Liczę tu na Waszą inwencję. Im ciekawszy pomysł, tym Wasze szanse rosną, wiadomo.

3) Fotkę oraz link do udostępnionego wydarzenia podsyłacie mi na dtndr.blog@gmail.com, jako temat maila wpisując COMBI: <WYBRANE MIASTO>.

Gorąco zachęcam do udziału, bo nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś powtórzy się okazja, żeby posłuchać Combrichrist w odsłonie sprzed wkroczenia na ścieżkę industrialnego metalu!

Na odpowiedzi czekam do środy, 11 lipca, włącznie!

Aha, i ponieważ RODO itd., to ino oficjalnie uprzedzam o rzeczy oczywistej, czyli że muszę przetwarzać Wasze dane osobowe, np. przekazując imię i nazwisko zwycięzcy organizatorowi koncertu 😀